GeekTool

GeekTool 3.0

Dzienniki systemu oraz wykresy aktywności bezpośrednio na Twoim biurku

Dzienniki systemu oraz wykresy aktywności bezpośrednio na Twoim biurku Zobacz pełny opis

Zalety

  • Można wybrać miejsce wyświetlania informacji
  • Robi wrażenie na znajomych

Wady

  • Zaraz po uruchomieniu linie tekstu nakładają się na siebie

Bardzo dobry
8

Dzienniki systemu oraz wykresy aktywności bezpośrednio na Twoim biurku

GeekTool to zabawka dla prawdziwych maniaków informatyki. Ten darmowy program wyświetla dzienniki systemowe i wykresy aktywności jako tło biurka.

GeekTool pozwala ma bieżąco śledzić operacje jakie wykonuje system operacyjny. Można to robić bezpośrednio na biurku komputera lub w półprzezroczystym oknie, będącym zawsze na wierzchu. W Preferencjach systemowych należy wybrać jakiego rodzaju informacje chcemy obserwować i wskazać odpowiedni plik w którym zapisywane są dzienniki systemowe. Od tego momentu będą się one pojawiały w wybranym miejscu informując o wszystkich czynnościach, jakie wykonuje system operacyjny.

GeekTool działa bardzo dobrze i nie obciąża systemu. Czasem zdarza się, że zaraz po włączeniu programu, linie tekstu nakładają się na siebie. Na szczęście to tylko chwilowy problem i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu programu. GeekTool w działaniu wygląda efektownie i robi duże wrażenie na znajomych. Jest też bardzo przydatny przy tworzeniu i testowaniu nowych programów. Niestety tą funkcję będzie w stanie wykorzystać jedynie nieliczne grono użytkowników.

GeekTool to narzędzie przydatne programistom. Pozostali użytkownicy mogą ten program traktować jako efektowną ciekawostkę.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Mac

Więcej
GeekTool

Download

GeekTool 3.0

Opinie użytkowników o GeekTool